fbpx
Skambinkite: +370 683 94 807

Sveiki!

Esu Vladimiras, valymo specialistas – konsultantas, Jūsų patalpų „gydytojas“. Pastaruosius 5 metus mano darbas yra kokybiškai išvalyti Jūsų namus, bei konsultuoti visais su patalpų švara susijusiais klausimais.

Mano objektų portfolio yra visko – nuo bažnyčių altorių iki laboratorijų, nuo restoranų virtuvių iki apleistų viešųjų tualetų, nuo biudžetinių kiliminių dangų iki prabangių rankų darbo kilimų.

Dirbdamas vis didėjančios taršos sąlygomis, pastebėjau, kad dauguma klientų orientuojasi tik į vizualią švarą, nekreipdami dėmesio į bakterinę taršą, tokiu būdu įjungdami žalią šviesą infekcijų sukėlėjams. Ieškodamas išeities, pradėjau valyti probiotinėmis priemonėmis, ir rezultatas pranoko lūkesčius – patalpos likdavo vizualiai švarios, o patalpų gyventojams ženkliai pagerėjo savijauta. Ilgalaikis kosulys, astmos priepuoliai pereidavo į lengvesnę formą, arba visai išnykdavo.

Tai paskatino mane dar labiau įsigilinti į valymą probiotikais, suprasti, kad tik sveikose patalpose be bakterinės taršos įmanoma pilnavertiškai gyventi, dirbti, auginti vaikus.

Norėdamas pasidalinti savo patirtimi su kitais, pradėjau dirbti kaip švaros konsultantas ir specialistas, kuris praktiškai atlieka tai, apie ką pasakoja.

Vladimiras Nosko- švaros konsultantas

“Švaros Konsultantai” kartu su ilgametę patirtį turinčiais partneriais teikia šias paslaugas:

  • Namų ūkių, nedidelių komercinių patalpų bei mažų biurų valymą probiotinėmis priemonėmis;
  • Konsultacijas visais su patalpų valymu susijusiais klausimais;
  • Mokymus visiems, norintiems valyti probiotinėmis priemonėmis;

Jei Jums rūpi, kaip ir kuo yra valomi Jūsų namai, biuras ar kitos patalpos, parašykite arba paskambinkite mums. „Švaros Konsultantai“ suteiks Jums kokybišką konsultaciją, mokymus ir valymo paslaugas.

Uždaryti meniu