fbpx
Skambinkite: +370 683 94 807

HIGIENOS ĮGŪDŽIŲ MOKYMAI

Kartu su partneriais organizuojame profesionalius higienos įgūdžių mokymus.
Privalomojo Higienos įgūdžių mokymų programos: HB, H6, H10, H11, H13

HB, H11 – kursai reikalingi visiems valymo darbus atliekantiems asmenims dirbantiems švietimo, medicinos, maisto, grožio ir kt. srities įstaigose.
HB, H6 – Apgyvendinimo paslaugas teikiantiems darbuotojams, tiesiogiai susijusiems su klientų aptarnavimu, galintiems daryti tiesioginę įtaką paslaugų vartotojų sveikatai.

HB, H10-
tiesiogiai maistą tvarkantiems darbuotojams.
HB, H13-
Darbuotojams, kurių veikla susijusi su medicininių atliekų tvarkymu sveikatos priežiūros įstaigose

BENDRIEJI VALYMO MOKYMAI

Teikiame teorinius ir praktinius valymo specialistų mokymus. Mokymų metu dalyviai supažindinami su valymo metodais ir tipais, teisingu valymo priemonių naudojimu, ergonomika, darbo sauga ir bendravimo kultūra.

Mokymai skirti įvairiose srityse dirbantiems valymo darbus atliekantiems asmenims (sveikatos, pramonės, biurų ir kt.), o taip pat norintiems pradėti valymo paslaugų verslą.

AUDITAVIMAS IR MOKYMAI

Jūsų pageidavimu galime atlikti Jūsų įmonės valymo darbų organizavimo ir darbų atlikimo kokybės auditą. Pateikti rekomendacijas ir sudaryti specialią Jūsų įmonei sukurtą mokymų programą.

Paslauga skirta valymo paslaugas teikiančioms įmonėms ir kitų sričių įstaigoms, kurios pačios organizuoja savo patalpų ir teritorijos valymo darbus.

Uždaryti meniu