fbpx
Skambinkite: +370 683 94 807

Valymo paslaugos orientuotos namų ūkiams, mažiems biurams bei nedidelėms komercinėms patalpoms. Pagrindinis mūsų tikslas – Jūsų patalpų sveikata, t.y kuo mažesnė bakterinė tarša, derinant ją su vizualia švara.

Kiekviena valoma erdvė yra unikali, kaip ir joje gyvenantys ar dirbantys žmonės, todėl prieš valymą visada atliekame patalpų gyventojų ar darbuotojų sveikatos būklės vertinimą (ar yra sergančių kvėpavimo takų ligomis, alergiškų ir t.t.) ir ieškome geriausių sprendimų. Padidintą dėmesį skiriame sanitariniam mazgui, virtuvės  zonai, vaikų kambariams.

Paslaugų kainos

Nurodytos valymo darbų kainos yra preliminarios. Kaina galutinai nustatoma tik apžiūrėjus objektą, įvertinus taršos lygmenį, patalpoje esančius daiktų kiekį, aptarus valymo eigą ir kliento poreikius.

valymo_paslaugos

Giluminis baldų valymas – sėdima vieta nuo 5 eur.

Kilimų valymasnuo 3 eur už kv. m

Čiužiniai nuo 15 eur už vnt.

Pagal valomą plotąnuo 1 eur už kv. m

Tik sanitarinis mazgasnuo 30 eur.

Tik virtuvėnuo 30 eur.

Langainuo 1 eur už kv.m

Postatybinis patalpų valymas įskaitant langusnuo 2 eur už kv.m

Valymo proceso trukmė priklauso nuo taršos lygio ir patalpoje esančių daiktų gausos. Kruopščiai išvalome kiekvieną ploto kv. centimetrą.

Neteikiame: skalbimo, lyginimo, maisto gaminimo, aplinkos tvarkymo paslaugų. Valant netaisome statybinių defektų (blogas silikonavimas, akrilavimas, plytelių siūlės), neardome konstrukcijų (durų, šviestuvų, didelių paveikslų nuėmimas, baldų ardymas, buitinės technikos atjungimas nuo vandentiekio).

Uždaryti meniu